سید کمال حیدری و افتراء به آیت الله میرزا جواد تبریزی

پاسخ دفتر مرحوم آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی درباره نسبت کذب به معظم له
 
بسمه تعالی
 
در شبکه های اجتماعی به نقل از ضال مضل کمال الحیدری این سخن منتشر شده است که مساله شکسته شدن پهلوی حضرت زهراء سلام الله علیها در نزد آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی ثابت نشده است! 
 
و این ادعا، تهمت و فریب است و از مانند این افراد مشکوک تعمد بر تهمت زدن و اصرار بر نشر آن تهمت بعید نیست، همانطور که از این شخص چنین عملی نسبت به علمای بزرگ معاصر و غیر معاصر صادر شده است وإنا لله وإنا إلیه راجعون.
 
دیدگاه های میرزا جواد تبریزی مشهور و شناخته شده است و ایشان با تمام وجود و قدرت برای اثبات مظلومیت های حضرت زهراء علیها السلام که شدید ترین آن شکستن پهلوست و تمام آنچه بر ایشان گذشت فداکاری کردند و قهرمانانه در این راه ایستادند.
 
و به برکت دیدگاه های شجاعانه و محکم ایشان امروزه ایام فاطمیه در اکثر سرزمین های شیعه عاشورای ثانی شده است، فسلام علیه یوم ولد ویوم یموت ویوم یبعث حیا. 
 
                 (۱۹ جمادی الأولى ۱۴۳۹)

این مطالب را نیز ببینید!

پیام حضرت آیت اللّه صافی گلپایگانی دامت برکاته به سوگواره “نگین شکسته” مشهد مقدس – ۱۴۳۹ قمری

   بسم الله الرحمن الرحیم    ایام شهادت ام الائمه النقباء، حجه الله الکبری، بقیه …

۵ دیدگاه‌ها

 1. اینجا ادب فراموش شده است با اینکه پیامبر فرمود انما بعثت لاتمم مکارم الاخلاق.
  کبر و غرور و تعصب از ایمان نیست.
  زشته بگویند ثمره تلاش علماء شیعه این دشمنی هاست.

 2. بسمه تعالی
  به به،به این مقلد های عزیز و با ادب.چه مقلد خوب و پایبند به احکامی.عزیز من تو مسلمونی.ائمه علیهم السلام حتی اجازه اینچنین بی ادبی هایی رو نسبت ره کفار جایز نمیدونن،چه خبرتون.به کجا چنین شتابان.شما مرجعی که عمری در راه اسلام شب بیداری کشیده و تبلیغ کرده رو لعن میکنی.وااسفا از انسان که بعضی مواقع خودش رو به چه مهلکه هایی میندازه.توبه کن برادر من.در ضمن اسمت رو هم عوض کن فکر نکنم تو شناسنامه شما اسمتون قاتل حرومزاده ها باشه.خود دانی.
  والسلام علی من اتبع الهدی.

 3. دهنتو ببند شغال نجس
  مرده شور تو واون کمال حیدری ضاله رو ببرن
  تو میخوای خون بریزی!؟
  بپا دماغت نریزه…
  مردی ادرس بده تا ببینی چطور خشتکتو پرچم میکنیم

 4. آقا شما رو به خدا و پیامبر اکرم قسم میدم حرمت نگه دارید، حتی برای یک کودک، چه برسه به مراجع بزرگوار تقلید و انسانهای شریف و فرهیخته ای که عمر خودشون رو برای دفاع از اسلام عزیز گذاشتند.
  تعبیر ضال مضل بسیار زشت و زننده و بی حرمتی و خلاف واقع است.

  من شخصا مواضع حضرت آیه الله سید کمال حیدری و روشنگری های ایشان با خرافات وارده در مذهب و دین، و همچنین عدم تقلید کورکورانه ایشان از سابقین علما ـ یه مهمتریت علامت یک محقق هست ـ رو بسیار بسیار درست و منطقی و عالمانه و شجاعانه میدونم، بعضی از فرمایشات معظم له هم قابل نقد است.
  نیز برای حضرت آیه الله العظمی آقای میرزا جواد تبریزی رضوان الله تعالی علیه هم شأن و حرمت فوق العاده بالا و علمیت و فقاهت و تقوا و پاکی کم نظیر قائلم. البته با برخی از فرمایشات ایشان و حضرت آیه الله العظمی وحید موافق نیستم و آنها را مصداق بارز تندروی و تعصب مذهبی بیش از حد، میدانم.
  تعصبات را باید کنار گذاشت و هر دیدگاهی، آزادانه و بدون توهین و تکفیر دیگران، خود را عرضه و مطرح کند.

  خدا همه ما را هدایت کند که گاهی از کفار هم نزد خدای کریم و مهربان روسیاه تریم.

 5. قاتل حروم‌زاده‌ها

  ضال و مضل توی نویسندۀ کره خر و امثال تو هستند! پس خفه خون بگیر و یادت باشه که هر وقت هم اسم آیت‌الله العظمی علامه سیدکمال حیدری (مدظله العالی) رو می‌بری قبلش دهنت رو آب بکشی ملعون نجس!

  کره خر اینم بدون که مقلدهایی مثل من اگر تا حالا در برابر کثافت‌کاریی‌های ملعون‌هایی مثل تو خون به پا نکردند فقط و فقط بخاطر این بوده که مرجع ما علامه حیدری (مدظله العالی) چنین اجازه‌ای ندادند وگرنه خودت و مراجع ملعون‌تر از خودت (لعنت الله علیهم اجمعین) رو ظرف یه نصفه روز جمیعاً به درک واصل کرده بودیم!

  پس کره خر، یادت بمونه زرزر زیادی نکنی دیگه! چون صبر ما هم حدی داره.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --